top of page
NEOGEN

KOLEKSİYON

Neogen Nedir?

Neogen, tüm yüzeyler için gözeneksiz, hijyenik ve az bakım gerektiren bir malzemedir. Granit, mermer, doğal taş ve benzeri ürünlerin tüm renk ve desen  görünümlerini kolaylıkla elde  edebilir. Eğitimli bir uzman  tarafından görünmez bir şekilde birleştirilebilir. neogen ısı ile şekil alabilen özelliği sayesinde; tasarımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Neogen, renk çeşitliliği ve tasarım esnekliği sayesinde birçok kullanım alanına sahiptir. Yaşam alanlarında;  mutfak tezgahı, banyo tezgahı, duş teknesi olarak kullanılabilir. Aynı zaman da  halka açık alanlar, restoranlar, hastaneler, ofis alanları, karavan ve teknelerde ki birçok dekoratif çalışmada  kullanılabilir.

Neogen yüzeylerin  en büyük cazibesi kolay temizlenmesi ve sızdırmazlığıdır. Akrilik  lavabolar tezgah yüzeyine boşluk olmadan birleştirilebilir, bu da suyun toplanması ve bakterilerin büyümesi  için oluşan  alanları ortadan kaldırır.

Malzeme çizilir veya kırılırsa; sertifikalı uzman bir imalatçı tarafından hızlı bir şekilde onarılabilir. Çatlak lavabolar da değiştirilebilir. Yüzey sağlam olduğu için yıllarca yıpranmış bir tezgah kolaylıkla yenilenebilir. Ürün yüzeyi, isteğe bağlı olarak  mat  veya  parlak olarak kullanımınıza sunulabilir.

bottom of page